• BLIŹNIAK

STYCZEŃ 2020

"365 dni"
LUTY 2020

Pełny repertuar i więcej informacji na temat poszczególnych seansów w zakładce REPERTUAR.

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki

ul. Piastowska 19A

58-260 Bielawa

tel. 74 8335 333

Seanse filmowe realizowane są w Artinkubatorze Przedsiębiorczości w Bielawie przy ulicy Piastowskiej 19C, przez Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki na zlecenie Bielawskiej Agencji Rozwoju Lokalnego.

Sala kinowa jest nowoczesnym pomieszczeniem dysponującym 82 miejscami siedzącymi. Cała sala jest klimatyzowana. Dzięki zastosowanej technice dźwięki Dolby Sorround widz doznaje niesamowitych doznań dźwiękowych,a aktywny system wizyjny w technologii 3D przenosi widza w nowoczesny system trójwymiaru.

Istnieje możliwość wynajęcia sali na seanse specjalne. Zapraszamy do kontaktu!

Bilety

Kup bilet przez internet