• ZIMNA WOJNA

Październik 2018

"KLER"
Październik 2018

Serdecznie zapraszamy na Nocny Maraton Filmowy w Kinie MOKiS 3D w Bielawie. Jak co roku, miłośnicy grozy będą mieli okazję spędzić czas przy trzech doskonałych, mocnych filmach.

Maraton rozpocznie się o godzinie 20.00, 31 października 2018 w dużej sali kinowej przy ulicy Piastowskiej 19A (Teatr Robotniczy). Promocyjna cena biletu to tylko 30 zł za wszystkie trzy filmy.

Bilety można nabyć w kasie kina MOKiS lub przez Internet:

Serdecznie zapraszamy!

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego:
1.    ZAKONNICA (2018)
Film twórców „Obecności” - przerażającego przeboju kinowego ostatnich lat. Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przeraziła widzów w "Obecności 2".
2.    NIEZNAJOMI: OFIAROWANIE (2018)
Druga odsłona filmu „Nieznajomi” z 2008, inspirowanego autentycznymi wydarzeniami. Czteroosobowa rodzina Jamesonów zostaje zmuszona przez okoliczności do przeprowadzki w odludną okolicę. Dom okazuje się zaskakująco przytulny i wszystko wskazuje na to, że niesprzyjający los wreszcie postanowił uśmiechnąć się do Jamesonów. Jednak pewnej nocy rozlega się pukanie do drzwi...
3.    WINCHESTER. DOM DUCHÓW  (2018)
Filmowy hit tego roku z Helen Mirren w roli głównej. Po tragicznej śmierci męża i syna, Sarah Winchester pogrąża się w żałobie i oddala od codziennego życia. Jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite z broni skonstruowanej przez jej męża, czyli ze słynnego karabinu Winchester. By bronić się przed demonami Sarah zleca budowę niezwykłej posiadłości. Składający się z setek pokoi, skonstruowany jak labirynt, pełen prowadzących donikąd schodów i ślepych korytarzy dom ma być pułapką na duchy.

Serdecznie zapraszamy na Nocny Maraton Filmowy w Kinie Mokis 3D w Bielawie. Jak co roku, miłośnicy zgrozy będą mieli okazję spędzić czas przy trzech doskonały mocnych filmach.
Maraton rozpocznie się o godzinie 20.00, 31 października 2017 w dużej sali kinowej przy ulicy Piastowskiej 19A ( Teatr Robotniczy).
Promocyjna cena biletu to tylko 30 zł za wszystkie trzy filmy.
Bilety można nabyć przez internet lub w kasie kina Mokis w weekendy od 16.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy.

Filmy, które zostaną zaprezentowane w czasie maratonu filmowego:

1. PIŁA: DZIEDZICTWO (2017)
    Na terenie całego miasta pojawiają się martwe ciała ludzi, którzy zginęli w różnych przerażających okolicznościach. Śledztwa zaczynają wskazywać nieprawdopodobnego sprawcę, a mianowicie nieżyjącego już Johna Kramera.

2. LEATHERFACE (2017)

W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który wkrótce okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.Tak zaczyna się koniec.

3. AUTOPSJA JANE DOE (2016)
    Koroner Tilden i jego syn badają zwłoki ofiary makabrycznej zbrodni. Mężczyźni trafiają na ślady obrzędów rytualnych.

Czytaj więcej: 31.10.2017 Nocny Maraton Filmowy

KSIĘŻNICZKA